Informacje dla zawodników

NAGRODY I WYNIKI

Każdy uczestnik, który dotrze do mety, otrzyma unikatową pamiątkę z ukończenia zawodów.

Uczestnicy będą klasyfikowani w kategoriach:

a. Kobiety

b. Mężczyźni

c. Drużynowa* kobiet (członkinie zespołu są także klasyfikowane indywidualnie)

d. Drużynowa* mieszana ( 3 osoby w tym minimum jedna kobieta, członkowie zespołu są także klasyfikowani indywidualnie)

e. Rywalizacja o Metr Liny, która w bezpośredniej rywalizacji wyłoni najlepszą drużynę boxu Crossfit w Polsce. Te drużyny ścigają się na dystansie 10 km. Drużyna rywalizująca o Metr Liny może liczyć od 5 do miliona osób, ale minimum 3 mężczyzn i 2 kobiety i musi reprezentować box cross-fit. Do klasyfikacji końcowej będą brane czasy 3 najlepszych zawodników i 2 zawodniczek z teamu, którzy zaliczą wszystkie przeszkody.) 

* Drużyna składa się z minimum trzech osób startujących indywidualnie w ramach jednego dystansu (5 lub 10 km) i ruszających na trasę w jednej fali (o tej samej godzinie).

* Podczas VI edycji zostanie wprowadzona dodatkowa klasyfikacja  dla najbardziej wszechstronnych zawodników.
Będzie ona obejmowała pierwszą trójkę kobiet i mężczyzn, którzy osiągną najniższą sumę czasów ze startów na obydwu dystansach (5 i 10 km, starty dzień po dniu).

Podczas zapisów drużyny należy zwrócić uwagę na wybranie tej samej godziny startu (fali).

Do klasyfikacji zespołowej dla każdego dystansu brana jest suma miejsc trzech najlepszych członków zespołu.

Zdobywcy miejsc I-III w klasyfikacjach generalnych kobiet i mężczyzn otrzymują nagrody rzeczowe.

Drużynowe za miejsca I-III w klasyfikacji drużynowej otrzymują pamiątkowe  trofea. 

 

REJESTRACJA I OPŁATA

1. Zapisy na Terenową Masakrę ( VI  i VII edycję) rozpoczną się 7 grudnia 2016 o godzinie 18:00  za pośrednictwem strony www.TerenowaMasakra.pl, a zakończą: 20 września ( V edycja) lub w momencie wyczerpania limitu uczestników.

2. Przy rejestracji online możliwe są wyłącznie wpłaty dokonane za pośrednictwem płatności online.

3. Jeżeli limity nie zostaną przekroczone, będzie także możliwość rejestracji i zapłacenia za start gotówką w dniu imprezy.

4. Opłata startowa indywidualna (VI edycja, 9-10 czerwca 2018) za start wynosi:

 

Lp.

                    Liczba osób / data

  Kwota

1

Pierwsze 50 osób z potwierdzoną płatnością

   89zł

2

Kolejne 100 osób z potwierdzoną płatnością

   99zł

3

Kolejne 100 osób z potwierdzoną płatnością

  109zł

4

Do  15 stycznia  2018

  119zł

5

Do  28 lutego  2018

  129zł

6

Do  31 marca  2018

  139zł

7

Do  30 kwietnia  2018

  149zł

8

Do  3 czerwca  2018

  169zł

9

W  dniu imprezy (gotówka)

  199zł

 

5. Opłata startowa indywidualna (VII edycja, 23 września) za start wynosi:

 

Lp.

                    Liczba osób / data

  Kwota

1

Pierwsze 50 osób z potwierdzoną płatnością

   89zł

2

Kolejne 100 osób z potwierdzoną płatnością

   99zł

3

Do  28  lutego 2018

  109zł

4

Do  30  kwietnia  2018

  119zł

5

Do  30 czerwca  2018

  129zł

6

Do 31 lipca  2018

  139zł

7

Do  31  sierpnia 2018

  149zł

8

Do  16  września  2018

  169zł

9

W  dniu  zawodów (gotówka)

  199zł

 

 

6. UWAGA!!! GRUPY!!!

Namów znajomych do zapisania się w większej grupie i odbierzcie bonusy!

Pamiętajcie, że w drużynie siła! Pomoc partnerów na trasie jest bezcenna.

Przy równoczesnym opłaceniu minimum 5 lub minimum 10 osób z wykorzystaniem formularza do zapisów grupowych, każdy z członków otrzyma unikatowy prezent do odbioru w biurze zawodów.

Minimum 5 osób – bardzo fajny gadżet dla każdego

Minimum 10 osób – ultra fajny gadżet dla każdego

 

7. Opłat za całą grupę należy dokonać podczas jednorazowej płatności towarzyszącej rejestracji grupy.

 

 

Ubiór - wiemy, że masz wypasione buty i szałowy strój do biegania! Na Terenową Masakrę nie zabieraj ich jednak z domu. Znajdź stare buty, jak nie masz, weź od sąsiada. Ubierz coś, czego nie będzie Tobie żal, bo stan ciuchów po biegu może być niezadowalający. Doradzamy ubranie rękawiczek (jakichkolwiek), czapki według uznania. Najbardziej oryginalny strój na pewno nagrodzimy.
 
Pokonywanie przeszkód –wierzymy w Was, większość z nich pokonacie samodzielnie. Przy kilku przyda się za to pomoc innych biegnących. Pamiętaj, nic na siłę, przecież chcesz wrócić do domu Odradzamy wskakiwanie do wody i zbyt szybkie poruszanie się w niej. Dno bywa nierówne, a muł może zassać buty, dlatego nie zapomnijcie mocno zawiązać sznurowadeł. Nie skaczcie też z wysokich przeszkód, nic na tym nie zyskacie, a ryzykujecie wiele.
 
Współpraca - pomoc przy przeszkodach będzie nieodzowna, ale MY APELUJEMY O WIĘCEJ ! Wspierajcie się na trasie, jeśli możesz weź kogoś na plecy, podaj swoją dłoń, uśmiechnij się. Wysmaruj kogoś błotem – ucieszy się! PAMIĘTAJ to co dla niektórych będzie spacerkiem, dla innych może być „życiówką”. U NAS NIE ZOSTAWIA SIĘ RANNYCH NA POLU BITWY.  

Czas startu

 

 

O której przyjechać ?

Zapraszamy co najmniej godzinę przed startem.

 

Przygotowaliśmy dla Was miasteczko biegacza, gdzie będziecie mogli poczuć klimat imprezy, usiąść w specjalnej strefie, porozmawiać z ludźmi. Możesz też zrobić sobie mały spacer, by zobaczyć najbliższe przeszkody, popodziwiać nasz wspaniały Myślęcinek. Albo zrobić sobie zdjęcie póki jesteś jeszcze czysta/y i ładna/y

 

Do dyspozycji zawodników i kibiców będzie również mała gastronomia i ogródek z piwem w „normalnej cenie” (choć to raczej po biegu )

 

 

Odbiór pakietów startowych

 

 

Na naszej stronie sprawdź swój nr startowy i FALĘ w której biegniesz. Jeśli zapomnisz numeru możesz znaleźć się na tablicy informacyjnej w strefie zawodnika.

 

W okolice startu zapraszamy na godzinę przed startem. W Biurze Zawodów spokojnie odbierzesz swój pakiet i bez pośpiechu przygotujesz się do startu.

 

Pamiętaj, musisz mieć ze sobą dowód osobisty oraz oddać podpisane oświadczenie o świadomym udziale w Terenowej Masakrze (dostaniesz je na miejscu).

 

Dostaniesz także specjalną opaskę na nadgarstek, na której znajdzie się Twój numer startowy. Opaska jest przepustką do strefy startu, rozgrzewki i finiszera – nie zdejmuj jej przed zakończeniem zawodów.

 

Pamiętaj też, że wraz z pakietem dostaniesz chip elektroniczny, który musisz zamocować na nodze.

 

W punkcie odbioru pakietów znajduje się też specjalne stanowisko z gadżetami dla członków grup zgłoszonych w 5 i 10-osobowych składach. Jeżeli rejestrowałeś się w grupie, odbierz swój upominek!

 

 

Rozgrzewka

 

 

Na 15 minut przed wyznaczonym startem będziemy zapraszać do strefy startujących w danej fali. O odpowiednie pobudzenie fizycznie i psychicznie do walki na trasie zadbają konferansjer wraz z trenerem z FITMAX-u. Będzie okazja wspólnie się dogrzać i też pokrzyczeć, by poczuć „Ducha Terenowej Masakry”.  

 

 

Depozyt , przebieralnia, WC

 

 

Przy Biurze Zawodów znajduje się depozyt. Worki na Wasze rzeczy dostaniecie w samym depozycie.

 

Przebieralnie i WC znajdziecie za strefą zawodnika.

 

DOJAZD – PARKING Miasteczko biegu wraz z biurem i strefą start – meta znajduje się na Polanie Różopole. Pozostawiając na parkingu samochód wysiadając z tramwaju lub busa macie do pokonania od 300 do 500 metrów piechotą.Szukajcie naszych Drogowskazów! Do Myślęcinka dojeżdżamy bezpośrednio ul. Gdańską z centrum Bydgoszczy, kierując się na północ (za stadionem Zawiszy).Jadąc od strony Gdańska, za miejscowością Osielsko zjeżdżamy w prawo i w dół ul. Gdańską ok. 500m. Po prawej stronie znajdziecie parkingi (wg. Mapki poniżej)

 

Bydgoszczan tradycyjnie zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Przypominamy, że do Myślęcinka dojeżdżamy tramwajem nr 1 i 2, autobusem nr 52 czy Bydgoskim Rowerem Aglomeracyjnym

NOCLEG - Jak już informowaliśmy, możecie skorzystać ze specjalnej oferty Hotelu Campanile, gdzie na hasło: Terenowa Masakra otrzymacie pokój  dwuosobowy za 109 zł  http://www.campanile-bydgoszcz.pl/pl . Jest również mozliwość spania w Centrum Edukacji Ekologicznej mieszczącym się w samym Myślęcinku tam dostaniecie łóżko za 40 zł  http://www.bcee.bydgoszcz.pl/ 

KIBICE - Bez limitu. Im więcej, tym weselej. Zaproście wszystkich, którzy jeszcze mają wątpliwości co do waszej odwagi, witalności i poczucia humoru. W odległości ok. 400m od Polany Różopole będą oni mogli podziwiać was na 15 przeszkodach. Będą dla was wsparciem, wodopojem i motywatorem. Natomiast dla wszystkich bez zaplecza kibicowskiego mamy dobra wiadomość. Tego dnia w Myślęcinku będzie obecnych od kilku do kilkunastu tysięcy bydgoszczan, którzy gdy zobaczą z czym musicie się zmierzyć na pewno to docenią i wesprą.